Polecane podukty

Maska antysmogowa Vaire Casual – Lazarus Black

99,95  brutto

Klasyczna maska antysmogowa Vaire Lazarus Black. Głęboka czerń będzie idealnie komponować się z  dowolnym elementem Twojej garderoby. Zapewnia 99,8% ochrony przed smogiem!
Wersja druga modelu Casual wyposażona jest w dwa zawory marki Vaire. Dwa kierunkowe zawory znacznie lepiej odprowadzają wydychane powietrze. Utrudniają parowanie okularów. Elastyczny klip na nos pozwala na dokładne dopasowanie do kształtu twarzy. Silikonowa klamra umożliwia regulację długości gumek za uszami. Wewnątrz maski umieszczona jest kieszeń, do której można włożyć filtr węglowy PM 2.5.

Czytaj dalej

Maska antysmogowa Vaire Casual – Spring Breath

99,95  brutto

Biała maska antysmogowa Vaire Spring Breath z motywem kwiatów wykonana z satynowej tkaniny. Spisze się w użytku codziennym i sporcie. Zapewnia 99,8% ochrony przed smogiem!

Czytaj dalej

Czarna maska z filtrami i zaworem

39,95  brutto

Maska ochronna wielokrotnego użytku do prania. Tańsza alternatywa dla masek casual. Do uniwersalnych zastosowań, z kieszenią na filtr.

Czytaj dalej

Maska antysmogowa Vaire Casual – Heaven Blossom

119,00  brutto

Model Heaven Blossom jest najchętniej kupowaną maską antysmogową marki Vaire. Złote kwiaty na ciemnej, granatowej bawełnie stanowią doskonałe połączenie kolorystyczne. Świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Zapewnia 99,8% ochrony przed smogiem!

Czytaj dalej

Zestaw filtrów węglowych – do maski Vaire (10 szt.)

69,95  brutto

Zestaw filtrów do masek antysmogowych Vaire. Odfiltrowują pył zawieszony PM 10, a także PM 2,5. Typ filtra N99. Blokuje 99% cząstek PM 2,5 i większych.

Czytaj dalej

Maska antysmogowa Vaire Casual – Ocean Blue

99,95  brutto

Maska antysmogowa Vaire Ocean Blue. Głęboki granatowy w połączeniu z czernią będzie pasował do całej Twojej garderoby. Zapewnia 99% ochrony przed smogiem!

Czytaj dalej

Rowerowy uchwyt na telefon – Double Grip

40,00  brutto

Uniwersalny uchwyt dla osób, dla których ważne jest bezpieczeństwo smartfona i wygoda korzystania z niego podczas jazdy. Jego nowoczesna i uniwersalna konstrukcja zapewnia maksymalną stabilność Twojego urządzenia nawet podczas poruszania się po wyboistych drogach.

Czytaj dalej

Sportowa maska antysmogowa – Tangled Mesh

40,00  brutto

Sportowa maska antysmogowa z zestawem filtrów. Klasyczny design. Usuwa szkodliwe związki, w tym najgroźniejsze cząsteczki smogu PM2.5 i PM10.

Czytaj dalej